„Warner Home Video“ paneigė gandus, teigusius, jog kino studija planuoja leisti savo produkciją išimtai „Blu-ray“ formatu ir visiškai neleisti HD DVD filmų. Kompanijos generalinio direktoriaus teigimu, jokių pokyčių leidybinėje politikoje nenumatoma – ir toliau bus leidžiami ir „Blu-ray“, ir HD DVD filmai.

Anksčiau šią savaitę sklandžiusius gandus apie galimą „Warner“ perėjimą išimtinai prie „Blu-ray“ paskatino „Lionsgate“ studijos atstovo pasisakymas, jog toks žingsnis labai tikėtinas. Jei „Warner Home Studio“ prisijungtų prie išimtinai „Blu-ray“ formatą palaikančių įmonių, jo stovykloje susikauptų tikrai įspūdinga kino studijų rikiuotė, kuri ateityje galėtų ženkliai įtakoti konkurencinę kovą su HD DVD. Visgi taip, panašu, nenutiks ir abiejų formatų pozicijos tarpusavio kare išliks apylygės bent jau tiek, kiek tai liečia palaikančių kino studijų gretas.

„Warner Home Studios“ neatmeta galimybės kada nors leisti filmus tik vienu iš konkuruojančių formatų, bet bent jau artimiausiu metu taip neturėtų nutikti. Šiuo metu „Warner“ leidžia filmus abiem formatais ir teigia tuo pasiekiantys optimalią žiūrovų auditoriją. Kompanija taip pat yra siūliusi rinkai „Total HD“ formatą, kurio diskai ypatingi tuo, jog vienoje pusėje turi HD DVD, o kitoje – „Blu-ray“ formato sluoksnį. Deja, vėliau šis projektas buvo sustabdytas neapibrėžtam laikui.