Šių metų pradžioje vykusioje CES parodoje „Warner Bros.“ pristatė tikrai neblogą HD DVD ir „Blu-ray“ formatų kovos problemos sprendimą – vadinamuosius „Total HD“ diskus, kurie vienoje pusėje turi HD DVD, na o kitoje – „Blu-ray“ duomenų sluoksnį. „Total HD“ tuomet atrodė kaip tikrai neblogas variantas nežinantiems, kurį formatą verčiau pamilti. Žadėta, kad pirmi filmai pasirodys jau šįmet, tačiau to, deja, teks palaukti.

„Warner Bros.“ pranešė, kad „Total HD“ filmų išleidimas nukeliamas į kitus metus. Čia pat kompanija patikino, kad „du viename“ formato diskų idėjos nėra atsisakoma ir „Total HD“ tikrai pasirodys prekyboje. Žadama pristatyti 10-20 filmų ir vėliau asortimentą plėsti. Kaip ir pirmojo „Total HD“ pristatymo metu, teigiama, kad šie diskai turėtų paskatinti vartotojus drąsiau pirkti HD DVD ir „Blu-ray“ grotuvus nesukant galvos dėl to, ar jie tiks norimų filmų peržiūrai.

„Total HD“ diskų premjeros nukėlimas paskatino kalbas apie tai, jog „Warner Bros.“ gal būti laukia formatų karo pabaigos. Dabar, kai filmų „Blu-ray“ formatu parduodama beveik keturis kartus daugiau, juos kaip optimalų variantą renkasi nuomos gigantai na o vis daugiau namų įsigyja „Playstation 3“, panašu, kad HD DVD gali ir pralaimėti. Žinoma, tai tik spėlionė ir turbūt būtent jai paneigti ir skirta „Warner Bros.“ pranešimo dalis apie tai, kad „Total HD“ tikrai pasirodys. Priešingu atveju, kam reikėtų tai tvirtinti – pakaktų išleisti filmus tik standartų karą laimėjusiu formatu.