Na va, toliau plūsta naujienos iš IDF renginio. Kompanija „Intel“ pademonstravo, kaip jos ateities vizijoje atrodo nešiojamieji kompiuteriai. Na, pradėkime nuo nuotraukos.

Šis nešiojamas kompiuteris tuo pat metu yra ir DVD grotuvas. Jo garsiakalbis sumontuotas už ekrano, tad sutaupoma nemažai vietos. Taip pat šiame fantastiniame modelyje yra GPS modulis, rodantis buvimo geografines koordinates, skaitmeninis fotoaparatas ir bevielio tinklo ryšio adapteris. Labiau prie klasikos linkstantiems vartotojams skirtas kitas nešiojamojo koncepcinis modelis.

„Intel“ teigimu, prioritetais biuro darbe turėtų tapti išimtinai funkcionalumas ir saugumas bei galimybė patogiai keistis duomenimis. Na, šiame sumodeliuotame nešiojamajame yra pirštų antspaudų skeneris duomenų saugumui užtikrinti, Bluetooth ir bevielio tinklo ryšio moduliai.

Atsakydama į „AMD“ ketinimus išleist dviejų branduolių procesorių „Turion“ nešiojamiesiems, „Intel“ pademonstravo pirmąjį kompiuterį su dviejų branduolių procesoriumi „Yohan“. Prezentacijos metu kompiuteris tuo pat metu grojo MP3, rodė filmą ir atlikinėjo spartos testus.