„Verbatim“ pristatė sumažinto, 8cm skersmens įrašomus dviejų sluoksnių DVD diskus. Juos galima įrašyti ir įprastiniais kompiuterių įrenginiais, tačiau tikslinė naujųjų diskų rinka visgi yra skaitmeninės vaizdo kameros. Skelbiama, kad naujieji diskai turėtų itin gerai tikti visoms AVCHD ženklu pažymėtoms kameroms – jis ir rodo gebėjimą rašyti vaizdą į 8 cm DVD.

Į sumažinto skersmens diską telpa ir mažiau duomenų – apytiksliai 2,6 GB. Sklando gandas, kad gana greitai gali pasirodyti ir „Verbatim“ dvisluoksniai dvipusiai 8 cm DVD diskai, kurių talpa bus dvigubai didesnė – 5,6 GB.

Kaip ir daugelis naujų „Verbatim“ diskų, 8 cm DVD+R yra padengti nuo įbrėžimų saugančia „Scratch Guard“ danga. Diskai pakuotėmis po penkis turėtų pasirodyti prekyboje jau šį mėnesį, tačiau jų kaina vis dar neaiški.

Na, gana patogus būdas ne tik vaizdo kamerų turėtojams, bet ir paprastiems kompiuterių vartotojams kaip aš pernešti duomenis. Nors kita vertus, dabar, kai USB raktai tokie pigūs, žaisti su mažais optiniais diskais kažin ar apsimoka…