Kaip pamenate prašiau parengti IT tematika paremtus margučius ir penkiems geriausiems įteikti Noctua ventiliatorius. Tokio tipo konkursas buvo mano klaida. Vertų gauti prizus buvo daugiau nei pačių prizų, todėl niekaip negalėjau išrinkti geriausių

Visiškai pasimetęs pasielgiau labai atsakingai ir visą vargą sumečiau kitiems. Šiuo atveju Sekretorei, tad ji ir nusprendė kas verčiausi prizų. Turintys pretenzijų ir manantys, kad buvo verti prizų su ja gali susisiekti telefonu 8622… ups persistengiau.

Ventiliatorius gauna:

KasTasStralkus:

Simsas:Nikodemus
:

Momis:

Riotas12:

Na ir labiausiai mane nustebinęs kiaušinis gaus papildomą prizą. Apie tai praktiškai niekas nežinojo, bet aš kartu su FSP jau ruošiuosi dar vienam konkursui. Be to turime likusius dar vienus nepanaudotus šios kompanijos marškinėlius. O kažkoks aiškiaregis, net neįsivaizduoju kokiais būdais tai sugebėjo išsiaiškinti ir atsiuntė kiaušinį su FSP kompanijos užrašu.

Gaila, kad jis nenurodė savo nick’o portale. Bet kiaušinio savininkas Tomas jau gali skubėti tikrini elektroninio pašto dėžutės. Ten jis ras informaciją, kaip atsiimti FSP marškinėlius.

Elektroninio pašto dėžutes turėtų patikrinti ir kiti laimėtojai. Jei negausime atsakymo per vieną savaitę labai neliūdėsime – kadangi vertų prizo tikrai netrūksta!