„Sharp“ sukūrė skystųjų kristalų monitorių, kuris vienu metu gali rodyti net tris skirtingus vaizdus. Jie matomi skirtingu kampu žvelgiant į ekraną.

Ligi šiol jau buvo pagaminti keletas eksperimentinių monitorių modelių, kurie gebėjo rodyti vienu metu du vaizdus. Taigi, naujasis „Sharp Triple Directional Viewing LCD“ – technologinis žingsnelis į priekį.

Galite paklausti – o kam to reikia? Labai geras klausimas. Iš tiesų daugiausiai naudos iš tokių monitorių ateityje veikiausiai bus specifinėse situacijose. Pavyzdžiui, įvaizduokime automobilyje keliaujančią šeimyną – vairuotojas mato navigacinę informaciją, keleivis priekyje peržiūri naujienas, na o galinėje sėdynėje ties viduriu įsitaisęs žmogus žiūri DVD filmą. Neblogai, ar ne?

Ir tai – tik vienas iš daugybės galimų pavyzdžių. Itin daug galimybių atsiveria reklamai – viename ekrane galima sudėti kelias reklamas, kurios matomos į jį žvelgiant iš skirtingų pusių. Žinoma, tris vaizdus vienu metu rodančiam monitoriui reikia ir trijų vaizdo šaltinių… O ir kainos dviejų vaizdų LCD monitorių kol kas, švelniai tariant, dieviškos. Bet laikas bėga – gal jau po kelių metų jie taps kasdienybe.