Garsi procesorių gamintoja AMD metų pradžioje pristatė Fusion procesorius. Tai yra nedidelės spartos procesoriai, turintys, palygint su Intel neblogus, integruotus grafikos apdorojimo posistemius. Procesoriai yra platinami jau įstatyti į pagrindines plokštes, kartu su grafikos apdorojimo lustais. Iškart naujiesiems AMD gaminiams pasirodžius Fusion APU sulaukė labai didelio populiarumo tarp ekonominės klasės procesorių.

Iš pradžių AMD net nespėjo tenkinti visos šių plokščių paklausos. Nors pačių procesorių galia yra menka, tačiau ji yra visiškai pakankama susidoroti su paprastesnėmis užduotimis, o ir integruoti vaizdo posistemiai yra pranašesni lyginant su Intel siūlomais analogais. Pačių sistemų kainos yra prieinamos, jos gali pasigirti siūlomų funkcijų gausa. Todėl nieko nėra nuostabaus, jog plokštės turinčios šiuos procesorius itin išpopuliarėjo tarp ekonomiškų sistemų pirkėjų.

Suvedus pirmojo pusmečio pardavimų rezultatus paaiškėjo, jog AMD per pirmuosius tris šių metų mėnesius pardavė net tris milijonus Fusion platformų. Tai sudarė net pusę visų AMD parduotų procesorių per minėtąjį laikotarpį! Tai yra išties labai įspūdingas Fusion platformos debiutas. Panašu, kad ne tik debiutas, bet ir visa šios platformos karjera turėtų susiklostyt gan sėkmingai. Kol kas AMD pardavinėja tik Brazos platformos, Ontario ir Zacate architektūra paremtus Fusion procesorius

Kol kas AMD tikrai nesiruošia sustoti. Priešingai, šiuo metu yra kuriami nauji Fusion procesoriai ir visiškai nauja Lynx platforma bei Lliano architektūros procesorius. Šie gaminiai bus tikrai įspūdingi. Pagal 32 nm technologiją gaminamas centrinis procesorius turės du arba net keturis branduolius. Daugelyje iš jų rasime pakankamai galingas 40 nm procesu pagautas vaizdo plokštes. Jos puikiai susidoros su visais kasdieniniais darbais, spartesnės netgi leis pasimėgaut ir naujesniais žaidimais. Tai tikra revoliucija integruotų grafikos lustų rinkoje.

Šie lustai pasirodys trečiojo šių metų ketvirčio pradžioje.  Gamintoja AMD jiems taip pat žada milžinišką pasisekimą. Debiutiniu trijų mėnesių laikotarpiu ji turėtų parduoti net tris milijonus Lliano šeimos procesorių. Tai, pasak prognozių, turėtų sudaryt 40 nuošimčių AMD parduodamos produkcijos. Planai drąsūs, tačiau tikrai labai realistiški. Tikimasi, jog Fusion procesoriai padės pagerinti AMD padėtį centrinių procesorių rinkoje. Dabar ji turi 20 procentų rinkos dalį, o ateityje ji turėtų išaugti iki 30 procentų.