Gerai žinoma žaidėjams skirtų produktų gamintoja SteelSeries pristato naujus produktus, skirtus esporto mėgėjams. Kompanija pristato Fnatic komandos gerbėjams skirtus produktus, papuoštus jų mėgstamos komandos atributika. SteelSeries leis surinkti visą žaidėjams skirtą Fnatic rinkinį, kadangi pristatomos tiek naujos ausinės, tiek klaviatūros, tiek pelės.

Fnatic seriją sudarys specialios Rival pelės, 9H ausinių ir Apex klaviatūros versijos. Mes jau esame išbandę SteelSeries Apex klaviatūros pigesnę versiją Apex RAW. Iš tiesų specialiosios versijos yra labai panašios į standartinius produktus, tiesiog papildomai atsiranda oranžinės spalvos pagražinimų, ir komandos logotipų, tad revoliucijos nesitikėkite.

Tai ne pirmas Fnatic atrobutikos pasirodymas SteelSeries gaminiuose – jau yra išleistos specialios 7H ausinių, Sensei pelės ir dviejų kilimėlių versijos. Ir blogiausia visos gražios istorijos dalis – kainos. Šios serijos atstovai kainuoja 10 eurų (35 litais) daugiau už įprastus įrenginius, nors didesnių techninių skirtumų tarp jų nėra.

SteelSeries, Games.lt