Vaizdo plokščių gamintoja Asus pristato naują savo produktą Radeon HD 7850 DirectCU II Drogon Edition. Tai nauja HD 7850 versija kurį įsitvirtins tarp paprastos DirectCU II ir DirectCU II Top vaizdo plokščių.

Šios plokštės grafinis branduolys dirba 910 MHz dažniu. Palyginimui galime pasakyti, kad įprasta HD 7850 versija pasiekia 875 MHz greitį, o DirectCU II Top dirba 975 MHz greičiu. Efektyvusis atminties dažnis lygus DC II Top versijai – 5 GHz vietoj įprastų 4,84 Ghz.

Asus modifikavo įprastą HD 7870 PCB. Dabar jame yra 6+3 fazių energijos tiekimo sistema. Paprasta HD 7850 energijai tieki naudojama šešių kontaktų jungtis, o Dragon Edition plokštėje randame dar vieną analogišką maitinimo lizdą. Taigi ši plokštė yra pakankamai geras sprendimas, planuojantiems ją spartinti.

Plokštę aušina visiems gerai pažįstamas ir pripažinimo sulaukęs Asus DirectCU II aušintuvas. Jis ne tik palaiko žemesnes temperatūras, bet ir dirba žymiai tyliau už paprastą aušinimo sistemą. Ant plokštės galo yra uždedamas dangtelis – tai pirmoji Asus sukurta HD 7850, turinti tokią savybę.

Ši plokštė pasirodė Kinijos kompiuterių parduotuvėse. Tikimasi, kad ji debiutuos ir pasaulinėje rinkoje, tačiau kada tai įvyks nėra žinoma. Šios plokštės vertė siekia 361 JAV dolerį.

Asus, Games.lt