Parduotuvėse pasirodė nauji „ColorsIT“ pagaminti kompiuterių korpusai. Pažvelkime į juos iš arčiau.

Visų „ColorIT“ korpusų maitinimo blokai turi juos aušinantį 12 cm skermens ventiliatorių. visi korpusai suderinami su „Intel“ TAC 1.0 ir 1.1 reikalavimas. Tai reiškia, jog šoninėje korpusų sienelėje, virš pagrindinio procesoriaus, yra „kaminas“ karštam orui iš kompiuterio vidaus pašalinti. TAC standarto versija 1.1 nurodo, jog po šiuo „kaminu“ turi būti grotelės, pro kurias pasišalintų šiluma nuo kompiuteryje esančių PCI ir „PCI-Express“ plokščių.

Vienas iš naujųjų korpusų, „L8035-C43-400SPH-TW9“ viršuje turi specialių dėkliuką kompaktiniams diskams susidėti. Kaina – apie 130 litų.

Rimtiems kompiuterių entuziastams skirtas „A9001-C4“ gali pasigirti apšviestu skystųjų kristalų ekranu, kuriame rodomos darbinės temperatūros, laikas, bei kita naudinga informacija. Po ekranu įrengtos USB, garso bei „FireWire“ jungtys. Norint šį korpusą atidaryti pakanka atsukti vieną vienintelį varžtą. Kietieji diskai jo viduje tvirtinami specialiais fiksatoriais. Šoninė ir viršutinė korpuso sienelės pagamintos iš tinklelio bei išklotos plonu porolonu – tau turėtų pagerinti vėdinimą bei sumažinti kompiuterio skleidžiamą triukšmą. „A9001-C4“ parduodamas bei maitinimo bloko, juos teks pasirūpinti atskirai. Kaina – 140-150 litų.

Mus labiausiai turėtų dominti žaidėjams skirtas „G8015-C49-400SPH-TW3“ į jo vidų taip pat galima pakliūti atsukus vieną vienintelį varžtą. Korpuso viršutinėje plokštumoje yra įrengtas efektyviam karšto oro pašalinimui skirtas 8 cm skersmens ventiliatorius. Be abejo, yra ir skystųjų kristalų ekranas svarbiausiai informacijai. Šoninė korpuso sienelė padaryta iš organinio stiklo. Jo centre – šviečiantis ventiliatorius. „G8015-C49-400SPH-TW3“ komplektuojamas su 350W maitinimo bloku. Kaina – apie 160 litų.

Daugiau informacijos apie įmonę „ColorsIT“ ir jos gaminamus korpusus rasite kompanijos tinklalapyje.