Tinklapiui „Tom’s Hardware“ šį rugsėjį sukaks jau 10 metų. Būtent tiek laiko ši milžiniškos apimties svetainė tiekia kompiuterių pasaulio naujienas bei apžvalgas viso pasaulio internautams.

Per mėnesį „Tom’s Hardware“ aplanko apie 10 mln. internautų. Vienas įdomesnių svetainės veiklos momentų buvo 2000 metais jos įkūrėjo ir darbuotojo Tomo Pabsto rasta klaida „Pentium III“ procesoriuje. Informacijos apie ją pasirodymas privertė „Intel“ iš prekybos pašalinti ištisas procesorių partijas.

Beje, „Tom’s Hardware“ dažnai kaltinami perdėtu palankumu tiems patiems „Intel“. Prie to veikiausiai prisidėjo senais laikais kai AMD tūnojo kažkur šešėlyje pasirodę „Tom’s Hardware“ kurti filmukai. Juose buvo demonstruojama, kaip nuėmus aušintuvą nuo „Intel“ procesoriaus kompiuteris pakimba, na o pakartojus tą patį su AMD lustu, procesorius tiesiog ima svilti.

Kilo nemenkas skandalas. Greit pasirodė savadarbiai entuziastų filmai, kuriuose demonstruojama, kad nuėmus coolerį AMD procesorius nė velnio nepradeda smilkti. „Tom’s Hardware“ gausiai kaltinti „Intel“ protegavimu ir nors entuziastų filmai ir paneigė svetainės platintą informaciją, daugelio vartotojų smegenyse užsifiksavo būtent „Tom’s Hardware“ filmukai kuriuose AMD procesorius svyla.

Na, kaip ten bebūtų – štai, jau net 10 veiklos metų. Įdomu, ar mes, Games.lt, tokios sukakties sulauksime 😉