Bendrovė „Super Talent“ taip pat neatsilieka nuo SSD rinkos tendencijų – vos OCZ spėjo pristatyti savo sparčias atmintines, jiems jau pateiktas atsakas. „Super Talent“ pristatė „UltraDrive“ serijos, 2.5 colio matmens SSD atmintines, kurios pasižymi tikrai gera sparta.

Teigiama, kad šios vieno lygmens „flash“ technologija grįstos „UltraDrive LE“ atmintinės bent jau esamu momentu yra sparčiausios rinkoje. Pirkėjams bus siūlomi 32, 64 ir 128 GB talpos modeliai. Įrašymo į atmintines sparta siekia 170 MB/s, nuskaitymo – 230 MB/s.

Taip pat pasirodys ir kelių lygių „flash“ atmintimi grįsta „Super Talent ME“ serija. Joje maksimali talpa siekia 256 GB, duomenų skaitymo ir rašymo greičiai, atitinkamai, 200 ir 160 MB/s. Tai praktiškai tokios pat charakteristikos, kokiomis pasižymi ir ką tik pristatytosios“OCZ Vertex“ atmintinės.

Apie kainas bendrovė kol kas nekalba, o būtent nuo jų naujosios SSD serijos sėkmė veikiausiai ir priklausys. LE ir ME šeimų „UltraDrive“ atmintinės prekyboje pasirodys jau sausį.