Steam kviečia visus mac žaidėjus, išmėginti laimę, ir galbūt patekti tarp 5 kuriem pasiseks, išmėginti naująjį OS X klientą. Na, o jeigu susidomėjote, tai jums reikės daug laimės. Jei susidomėjote, jums reikės nueiti šiuo puslapiu: http://store.steampowered.com/macbeta/, jame prisijungti/prisiregistruoti, jei dar neturite STEAM vartotojo. Ir užpildyti formą, kurioje bus šiektiek klausimų. Na o jie bus tokie: Kiek mac’ų tu turi?; Kiek žmonių jais naudojasi?; Ar tu turi AK, arba konsolę?; Kiek žaidimų esi nusipirkęs kiekvienai platformai? na ir dar šiek tiek įprastų klausimų.

Užpildžius formą, su klausimais, jums reikės patalpinti failą su savo mac’o duomenimis. Duomenis galima gauti visai nesunkiai: Apple Menu > About This Mac > More Info, tada pasirinkite View > Mini and File > Save. Valve sako, kad failas turėtų būti 20-30KB dydžio UTF-16 kodavimo, .TXT formato. Jei jis yra didesnis patikrinkite ar jis neišsaugotas RTF; XML formatu.

Tai yra uždara beta versija, ir bandytojams bus sudaryti labai aukšti kriterijai. Na, o jei jūs nepatekote, į penketuką nenusiminkite: jau kitą mėnėsį valve pristatys MAC OS X klientą.