Nepagrįstų gandų skleidimu šiaip jau negarsėjantis tinklapis „DigiTimes“ skelbia, jog „Intel“ gali tekti atidėti „Presley“ kodiniu vardu vadinamo procesoriaus išleidimą.

Bandomosios šio naudojant 65nm technologiją pagaminto „Pentium D“ šeimos nario partijos buvo išsiųstos pagrindines plokštes gaminančios bendrovėms. Jų atsiliepimų ilgai laukti neteko – pranešama apie daugybę stabilumo problemų, remdamiesi neįvardytais šaltiniais teigia „DigiTimes“. Problemų ne va kilo su 920 ir 940 numeriais pažymėtomis versijomis, dirbančiomis 2,8 ir 3,0 GHz taktiniu dažniu.

Net jei ši informacija ir pagrįsta, nėra aišku, kas joje minimą nestabilumą sukelia – gamybos klaidos procesoriuose, pagrindinių plokščių BIOS ar jų komponentai. Gal viska pavyks išspręsti atnaujinant BIOS, pridedant „Presley“ palaikymą.

Jei procesoriaus pasirodymas būtų atidėtas, tai nebūtų pirmas toks atvejis „Intel“ veikloje – visiškai neseniai kompanija gerokai nukėlė tarnybinėms stotims skirto procesoriaus „Itanium 2“ pasirodymą.

Beje, toje pačioje svetainės „DigiTimes“ žinutėje užsimenama ir apie tai, kad kompiuterių ir jų komponentų gamintojų atsiliepimai apie dviejų branduolių „Yonah“ procesorių, skirtą nešiojamiems kompiuteriams, tik geri. Jis turėtų pasirodyti 2006 metų sausį.