Atsiminkite senus gerus laikus. Tada kai žaidimai buvo orientuoti ne į grafiką, bet į žaidimo malonumą. Tada laimingi žaidėme Doom 3, GTA Vice City. Visi šnekėjo ne apie LoL’ą o apie „L2“. Dabar likę tik prisiminimai. Bet vis dar eidami gatve ir pamatę pirmos kartos Ford Focus atsimename kaip smagiai su juo skraidėme per Colin McRae 2.0 ralio kalnelius.

Tada buvo įdomiau ir geležies rinkoje. Produktai nebuvo taip stipriai panašūs vieni į kitą, seni produktai nebuvo slapstomi po senais vardais. Tada buvo galima tikėtis išvysti kažką įspūdingo ir keičiančio pasaulį. Na o dabar nauji produktai nebestebina – reguliariai leidžiami modeliai su pastoviu galios prieaugiu.

nVidia leido tokias kultines vaizdo plokštes kaip 6600 GT, kai AMD leido Duron procesorius, o Intel siūlydavo vis dar iš atminties neišsitrynusius Pentium 4 procesorius. Motininių plokščių pasaulis tada buvo irgi kitoks. Modeliai daug labiau skirdavosi vienas nuo kito. Taip pat būdavo ir kur kas didesnis gamintojų pasirinkimas. Motinines plokštes siūlydavo ne tik keturios pagrindinės kompanijos, bet ir tokios bendrovės kaip Abit, DFI, Epox ar Biostar.

Deja dauguma jų bankrutavo, kitos pakeitė produktų profilį. Tačiau kai kurios sugebėjo susitraukti, bet išsilaikyti. Viena iš tokių bendrovių yra Biostar. Ilgą laiką kompanija siūlė pigias motinines plokštes, bet dabar yra rimtai pasiryžusi sugrįžti į elitą. To įrodymas – Biostar pristato motininių plokščių seriją skirtą specialiai žaidėjams.

Racing serija pirmiausiai išsiskirs aukštom specifikacijom ir išskirtiniu dizainu. Biostar pradžiai išleidžia tris skirtingas pagrindines plokštes – Z170GT7, H170GT3 ir B150GT5. Visos jos suderinamos su naujausiais Intel Skylake procesoriais ir DDR4 atmintimi.

Efektyviai aušinamos 7-9 fazių maitinimo sistemos leis efektyviai perduoti galią komponentams bei sėkmingai juos spartinti. Spartinimą bei problemų šalinimą palengvins sistemos diagnostikos ekranėlis ir ant pačios plokštės sumontuoti BIOS funkcijų valdymo mygtukai. Biostar stipriausiai iš visų gamintojų akcentuoja motinių plokščių atkuriamo garso kokybę, tad kokybišku garsu turėtų pasižymėti ir šie modeliai.

Kaip ir minėjau šiais laikais vis sunkiau nustebinti vartotojus nematytomis funkcijomis. Na bet Biostar siūlomos Vivid LED DJ dar nematėme niekur. Ant plokščių esantys LED indikatoriai gali degti arba mirksėti pagal užduotą komandą. Pavyzdžiui apšvietimas gali sutapti su grojamos muzikos ritmu.

Biostar žengs į tą rinkos segmentą, kuriame dabar jau dabar aršiai pjaunasi Asus Pro Gaming, MSI Gaming, Gigabyte G1 Gaming, AsRock Fatal1ty serijos. Atrodo, jog Biostar turi absoliučiai viską, kad mestų joms rimtą iššūkį. Vienintelis dalykas, galintis pakišti koją Biostar yra mažiau žinomas prekinis ženklas, kas siūlant produktus entuziastams yra labai rimtas faktorius.

Biostar, Games.lt