„Sony“ pristatė naują liniją nešiojamųjų kompiuterių : „VAIO CR“ seriją. Naujieji „noutbookai“ yra sukurti naudojant Santa-Rosa technologiją.

CR nešiojamiejų širdėlė yra „Core 2 Duo“. Vaizdą apdoroja „Intel X3100″ grafikos posistėmė, ir jį parodo 14.1“ „XBRITE-ECO LCD“ ekrane. Šio ekrano rezoliucija yra 1280×800. Taip pat „CR“ serija turi DVD-RW ir 802.11n bievielį pasiekiamumą. Kortelės skaitomos „3in1“ mini skaitytuve. „Laptopo“ galimybes galime praplėsti naudodami „ExpressCard“, „Firewire“ ir „USB“ 2.0 jungtis.

„Sony“ pasiūlys „CR“ nešiojamus kompiuterius penkių madingų atspalvių : sangria, cosmopolitan, dove, indigo ir matinę juoda. Šie kompiuteriai taip pat turės „LED“ švieselę, kuri pulsuos, kai „CR“ yra kraunamas, išjungiamas arba užmigdomas.

„Kaip ir jūsų mašina, „noutebookai“ šiandien yra jūsų asmenybės atspindys“, sako Mike Abary, vyriausiasis JAV „VAIO“ marketingo viceprezidentas. „Daugelis vartotojų tikisi, kad nešiojamas atskleis jų kurybiškumą ir indvidualybę.“

Tik du su puse kilogramo sveriantys „VAIO CR“ kompiuteriai bus parduotuvėse jau mėnesio gale. Jie kainuos nuo 1350 JAV dolerių (3442 LT)