Kietuosius diskus gaminanti kompanija „Seagate Technology“ nusipirko bendrovę „Mirra“, kuriančią duomenų apsaugos sprendimus namų bei smulkaus verslo vartotojams. „Mirra“ taps neatsiejama „Seagate“ dalimi.

Suprantama, „Seagate“ ketina pasinaudoti šios bendrovės įdirbiu bei kai kuriuos jos programinius produktus derinti su savo kietaisiais diskais kuriant saugių duomenų saugyklų sprendimus. Visgi nebus nutrauktas ir išimtinai saugumo sprendimų vystymas.

Žengdami saugumo link „Seagate“ veikiausiai bando numatyti ateitį. Prognozuojama, jog vartotojų susirūpinimas duomenų saugumu tik didės. Ligi šiol tai buvo daugiau verslininkų intereso sritis, tačiau tai keičiasi – per paskutiniuosius metus visame pasaulyje spartų interneto ryšį turinčių vartotojų padaugėjo net 30%. Auganti namų rinka tikisi ir jai skirtų duomenų saugyklų, saugumo sprendimų, na o juos parūpinti patogiausia patiems kietųjų diskų gamintojams.

Pažiūrėsime, ar ta kryptimi nežengs „Seagate“ konkurentai. Jei ne – po kurio laiko galėsime kalbėti apie pasiteisinusią arba ne šios bendrovės rinkos užkariavimo strategiją.