„Samsung“ planuoja jau gegužės mėnesį pristatyti mobilųjį telefoną „T509“, kuris, kaip skelbiama, bus ploniausias šio tipo įrenginys rinkoje. Skamba intriguojančiai, bet užmetus akį į „T509“ parametrus matyti, kad jo storis 9,8 mm. Nesu specialistas, bet kažkodėl manau, jog paieškojus pavyktų rasti ir plonesnių modelių…

Rinkoje „T509“ turėtų konkuruoti su išoriškai į jį gana panašiu „Motorola SLVR“ modeliu. Už jį „Samsung“ naujiena tikrai plonesnė. Visgi storių skirtumas ir čia menkas – vos 0,7 mm „T509“ naudai.

„Samsung T509“ turės spalvotą 262 tūkstančių spalvų ekraną bei integruotą 0,3 megapikselio vaizdo kamerą. Apie bateriją kol kas žinoma mažai – aišku tik tai, jog tai bus ličio jonų akumuliatorius. „T509“ galės veikti GSM 850/1800 ir 1900 tinkluose, palaikys EDGE duomenų perdavimą. Telefone bus ir bevielio „Bluetooth“ ryšio modulis.

Gal ir simpatiškas savo nedideliu storiu daikčiukas, bet kol kas žinoma tikrai mažai jo parametrų, o ir „ploniausio pasaulyje“ lozungas skamba labai abejotinai. Prekyboje „T509“ turėtų pasirodyti, kaip jau minėta, geguže, kaina kol kas nežinoma.