Pietų Korėjos elektronikos prekių gigantė „Samsung“ planuoja išleisti „ES9500 OLED“ televizorių antroje šių metų pusėje. Televizoriaus kaina bus apie 9000 JAV dolierių ir pretenduos į „LG EM9600 OLED“ varžovų gretas, kuris šių metų pradžioje vykusioje „CES 2012“ parodoje buvo pripražintas geriausiu.

Šis 55 colių (~140 cm) įstrižainės OLED ekrano televizorius palaikys „Smart Dual View“ technologiją, leidžiančią dviems skirtingiems žiūrovams matyti skirtingus „2D“ vaizdus užsidėjus specialius „3D“ akinius. Garsas, be abejo, turės būti perduodamas dvejomis atskiromis ausinėmis. Ši ypatybė iš esmės ta pati ką pristatė ir „Philips“ ankstyvoje metų pradžioje (Philips PHL6007 ir PHL7007).

Taip pat, žinoma, kaip įprasta „Smart“ klasės televizoriams, ES9500 bus apdovanotas „Smart Interaction“, „Smart Content“ bei „Smart Evolution“ funkcijomis. Smart Interaction suteikia televizoriaus valdymo gestais, balsu ar net veido atpažinimo galimybes. Smart Content, yra speciali televizoriaus programinė įranga, kurios dėka bus galima diegti programėles, naršyti internete ir kitaip išnaudoti televizoriaus technines galimybes. O „Smart Evolution Kit“ leis vartotojui padidinti televizoriaus galią, t.y. galimybė pakeisti esamą dviejų branduolių procesorių į keturių arba galingesnį, kai nauja įranga bus išleista. Samsung teigia, kad tai padės išlaikyti televizoriaus techninę, programinę ir gamyklinę įrangą bei sąsają atnaujintą.

ES9500 kompanija planuoja išleisti Pietų Korėjoje dar prieš suteikiant galimybę jį nusipirkti pirkėjams iš kitų šalių. Tikėtis žymaus OLED televizorių kainų kritimo greitu metu neverta. Samsung prognozuoja, kad to nebus bent jau ateinančius 2-3 metus.