Po ilgų dvejonių ir nepasitvirtinusių gandų serijos, šiais metais gigantas „Dell“ galų gale pristatė pirmuosius savo kompiuterius su AMD procesoriais. Tai buvo tarnybinės stotys su „Opteron“ lustais. Dabar, praėjus šiek tiek laiko, rinkos specialistai spėja, kad pirmi staliniai „Dell“ kompiuteriai su AMD procesoriais gali pasirodyti jau šį rudenį.

Taip spėti verčia keletas ženklų. Visų pirma, vis dažniau nuskamba informacija apie tai, kad gamyklose Taivanyje „Dell“ bando pirmuosius stalinių kompiuterių su AMD lustais modelius. Visų antra, apie tai užsiminė ir patys AMD – vieno renginio metu kompanijos atstovas pareiškė, kad „Dell“ kompiuteriuose pasirodys daugiau procesorių.

Jei žvelgti giliau, galima sakyti, kad stalinius kompiuterius su AMD procesoriais „Dell“ jau gamina – kompanija neseniai nupirko sparčių kompiuterių gamintoją „Alienware“, kurių produkcijoje modeliai su AMD lustais sudaro nemažą dalį. Na, kaip ten bebūtų, šie metai jau įėjo į istoriją kaip pirmieji, kuomet AMD pasirodė „Dell“ sistemose.