Rinkos tyrimų bendrovės „In-Stat“ duomenimis, nors ryšį su internetu palaikanti elektronika ir atrodo būtina skaitmeniniams namams, tokio tipo įrangą naudoja labai nedidelė dalis vartotojų. Tarp turinčių prie interneto besijungiančios namų elektronikos vyrauja konsolės.

„In-Stat“ prognozuoja, kad augant bendram prie pasaulinio tinklo besijungiančios namų elektroninės įrangos kiekiui tarp jos turėtų imti vyrauti „Blu-ray“ grotuvai.

„Dabar prie interneto prijungtos įrangos namuose nėra daug dėl kelių priežasčių. Visų pirma, vartotojai mažai apie tai žino. Be to, stinga tinkamų produktų, o esamų kainos nėra patrauklios“, – pastebi Joyce Putscher, „In-Stat“ analitikas.

Nesenas „In-Stat“ tyrimas parodė, kad beveik 43 proc. Šiaurės Amerikoje naudojamų kompiuterių su „Windows“ šeimos operacinėmis gali atlikti daugialypės terpės centro (Media Center) funkcijas. Iš bendrovės duomenų taip pat matyti, kad net 64% Š. Amerikos gyventojų domina galimybė stebėti internetu transliuojamą turinį per televizorių namuose.