Bendrovė „Ridata“ pristatė palyginti nebrangias SSD atmintines. Jose naudojama MLC (multi-level cell) technologija, kuri vienoje celėje leidžia saugoti ne vieną, o du bitus. Toks sprendimas sumažina energijos sąnaudas, padidina informacijos nuskaitymo ir įrašymo spartą.

Nauja SSD atmintinių serija pavadinta „Ridata Ultra-S Plus“ (trūksta tik žodžio Turbo), jos produktai galės būti 32GB, 64GB arba 128GB talpos. Numatomas vidutinis laikas tarp gedimų siekia keturis milijonus valandų. Bendrovė teigia, kad įrašyti duomenis į tą pačią atminties ląstelę bus galima net vieną milijoną kartų, o to daugeliui vartotojų su kaupu pakaks.

Deklaruojami naujųjų atmintinių darbo greičiai – 128 MB/s skaitymas ir 80MB/s rašymas. SSD atmintinės jungiamos prie SATA jungties kompiuteryje. 32 GB talpos „Ridata“ SSD modelis kainuos apie 170 JAV dolerių, 64 GB – 295, o 128 GB – 538 JAV dolerius.

Jei lyginti su neseniai anonsuotis taip pat nebrangiomis OCZ SSD atmintinėmis, matyti, kad „Ridata“ 32GB versija kainuoja tiek pat, o talpesni modeliai kiek brangesni nei OCZ produktai.