„SanDisk“ sugebėjo nustebinti daug ką pranešdami, kad jie yra antrasis pagal dydį MP3 grotuvų gamintojas JAV rinkoje. Į lyderio karūną, be konkurencijos priklausančią kompanijai „Apple“, „SanDisk“ nesikėsina, bet pareiškimas visgi gana drąsus.

Kompanija teigia, kad per paskutinį 2005 metų ketvirtį Jungtinėse Valstijose ji pardavė daugiau nei milijoną MP3 grotuvų. „Apple“ per tris paskutinius praeitų metų mėnesius sugebėjo parduoti gerokai daugiau – net 14 mln. „iPod“ serijos grotuvų.

Kol kas neaišku, kokius pardavimų rezultatus paskelbs rimčiausias „SanDisk“ konkurentas JAV rinkoje „Creative“. Rinkos specialistai neabejoja, kad dabar, kai „SanDisk“ pardavimai jau aiškūs, „Creative“ skelbiami skaičiai tikrai bus didesni.

Neseniai buvo pranešta ir apie tai, kad ligi šiol ties grotuvais su kietaisiais diskais kiek aktyviau dirbę „SanDisk“ žada atnaujinti „flash“ tipo atmintį naudojančių produktų liniją. Nauja „SanDisk“ grotuvų serija vadinsis „Sans“, ji turėtų pasirodyti prekyboje ne anksčiau nei kitą mėnesį.

Paveikslėlyje – „SanDisk Sansa e130“ MP3 grotuvas.