Na, štai dar viena gamintojo „Razer“ produkto apžvalga. Šį kartą testuojame žaidimų pultelį, kuris gali veikti prijungtas tiek prie kompiuterio, tiek prie Xbox 360 konsolės. Vėlgi „Razer“ gerai padirbėjo su šiuo pultelio ir į jį įmontavo labai netradicinių savybių, kurias sužinosite paskaitę apžvalgą.

Pakuotė:

Jau prieš štai apžvelgtoje „Razer“ klaviatūroje išgyriau gamintoja už labai gražią ir kruopščiai apdirbtą pakuotę. Taigi „Razer“ vėl gerai padirbėjo ties pakuotė ir jai suteikė labai gerą pirmąjį įspūdį. Priekyje yra nemažai permatomo plastiko, kuris veikia kaip durelės, pro kurias galima pamatyti visą šio pultelio grožį.

Taip pat trumpai aprašytos savybės, apie kurias skaitykit savybių skyrelyje. Kitoje pusėje yra pilna pultelio nuotrauka su vėlgi trumpai aprašytomis savybėmis. Yra sužymėtos pagrindinės savybės bei pakuotės turinys: pats žaidimų pultelis, autentiškumo sertifikatas, greito pajungimo gidas. Tai pat yra parašyti kompiuterio ir Xbox 360 reikalavimai.
 

Specifikacijos:

 

Savybės:

Žaidimų pultelis turi gana nemažai įdomių ir naudingų savybių, todėl dabar jas išvardysiu. „Razer Onza Tournament Edition“ palaiko lazdelių pasipriešinimo reguliavimą, kurį turėjo tik seni žaidimų pulteliai. Po kurio laiko ši mada dingo ir dabar grįžo kartu su „Razer Onza Tournament Edition“ žaidimų pulteliu.


Pultelis turi du pilnai programuojamus mygtukus. Kitoje pultelio pusėje yra du mygtukai su užrašais „Remap Right“ ir „Remap Left“. Paspaudus vieną iš šių mygtukų užsidega tam tikras indikatorius ir parodo kaip užprogramuojamas mygtukas. Galima užprogramuoti tik du mygtukus, tai yra RB ir LB. Šiek tiek paaiškinsiu kaip tiksliai mygtukai programuojasi. Pavyzdžiui, Jūs žaidžiate kokį nors žaidimą iš „Battlefield“ serijos ir norite išsitraukti peilį ir reikia paspausti „Y“ mygtuką, bet tuo pačiu metu Jūsų rankos užimtos, nes reikia bėgti ir šaudyti, todėl galite užprogramuoti „RB“ mygtuką taip, kad jis ​veiks kaip „Y“ mygtukas. Analogiškai tą patį galima padaryti ir su „LB“ mygtuku.

Pagrindiniai valdymo mygtukai yra labai jautriai reaguojantys.  Jie turi apšvietimą, todėl tamsoje juos lengva rasti ir nereikia grabalioti viso pultelio norint juos surasti.

„Razer Onza Tournament Edition“ turi šiek tiek kitokį D padą. Jis yra padalintas į keturias atskiras dalis dėl lengvesnio valdymo. Nors iš pirmo žvilgsnio turėtų jis šviesti taip pat tamsoje kaip ir kiti 4 mygtukai, tačiau, deja, jis nešviečia.

Kiti mini dalykėliai, kaip beveik 5 metrų ilgio laidas ar guminis paviršius, nėra taip svarbu, tačiau praverčia žaidžiant su pulteliu.

Dizainas:


Pultelio dizaine iš karto galima pastebėti esminius skirtumus kaip daugiau kampų ir įvairesnių formų, kurios suteikia geresnį pultelio sukibimą su ranką. Taip pat suėmimą ir sukibimą pagerina pultelio paviršius, kuris padengtas guma, kuri naudojama visose „Razer“ pelėse.

  
  „Razer Onza Tournament Edition“ pultelis turi keletą pakeitimų mygtukuose. Didžiausias pokytis matomas šrifte, kuris yra lygiai toks pat kaip ir „Razer Black Widow Ultimate“ klaviatūroje, kurią neseniai apžvelgiau.

Taip pat galima pastebėti, kad mygtukai yra apšviečiami tamsoje, todėl juos lengviau įžvelgti tamsioje patalpoje. Šie mygtukai yra tokie pat kaip ir „Razer“ pelių, todėl suteikia lengvesnį, pastebimesnį spustelėjimą ir trumpesnį atsako laiką.

 

 

  „Razer“ pakeitė D padą ir perpjovė jį į keturias atskiras dalis, kurios veikia nepriklausomai viena nuo kitos. Toks sprendimas suteikia žaidėjui didesnio tikslumo ir nebebus taip, kad tamsoje pasispaus visai kita komanda. „Back“ ir „Start“ mygtukai iš pultelio viršutinės dalies buvo perkelti į priekį, netoli mikrofono jungties, kuri rekomenduojama naudoti su „Razer Chimeare“ ausinėmis.
  
  Priekyje randami standartiniai mygtukai, bet du iš jų yra programuojami.
  

Kalbant apie mygtukų dizainą, jie turi geresnį ir malonesnį spaudimo malonumą nei standartinis „Xbox 360“ konsolės pultelis. Taip pat jie turi didesnį ir gilesnį judėjimo intervalą ir lenktesnes formas, kurios suteikia didesnį sukibimą su pirštais.
  
  Paskutinis aspektas, kurį verta paminėti, yra kabelis. Šis 4.5m kabelis yra aptrauktas medžiaginiu tinkleliu, kuris suteikia standumo, todėl kabelis ne taip greitai nesusilankstys. Tai pat laido galas baigiasi kompiuterio suderinamu USB jungtimi ir standartiniu MS stiliaus perėjimu apie 10cm atstumu nuo USB galo. 
  
  

Įspūdžiai naudojantis:

Pirmas dalykas, kurį pajausime naudojant „Onza Tournament Edition“, kad pultelis turi labai skirtingą jausmą nuo standartinio „Microsoft“pultelio. Tai prasideda nuo minkštos dangos, gero sukibimo ir formos, suteikiančios daug tvirtesnis laikymą rankoje. Pertvarkyti mygtukai ir ilgas 4.5 metro ilgio laidas suteikia daugiau laisvės. 
  
  Man patiko pertvarkytos formos, atrodo idealiai ir jaučiasi gerai, tačiau yra viena vieta, kuri pasikeitė į blogąją pusę. Pultelio priekyje viršuje, kairėje ir dešinėje kampai jaučiasi šiek tiek per daug „aštrūs“ ir naudojant „multi“ funkcijos mygtukus, jie gali šiek tiek „kasti“ į pirštus. 
  
  Mygtukai yra tikra kopija nuo „Razer“ pelių ir klaviatūrų. Juos labai malonu spausti, atrodo toks jausmas, kad naudotum pelę ar klaviatūrą. D padas, kuris gana „retro“ stiliaus, yra geras dalykas. Jis jaučiasi kaip pagalvėlės ir suteikia naturalumo jausmą.  Rankenėlės, kaip minėjau, yra iš 90-tųjų su kietumo reguliavimu, kurios suteikia dar daugiau laisvės ir pasirinkimu. Galima nustatyti minkštesnį ar kietesnį pasipriešinimą, jei taip patogiau žaidžiant.
  
   Verdiktas:
  

„Razer Onza Tournament Edition“ žaidimų pultelis yra puikus pasirinkimas, jei reikia antro pultelio prie jūsų konsolės. Jis turi tas pačias funkcija kaip ir paprastas pultelis tik dar dagiau. Reguliuojamas kietumas, ilgas laidas suteikia daug laisvės. Ir kainuoja šis pultelis ne tiek ir daug – jo kaina siekia 50 eurų. Už tai gauname modernizuotą „Xbox 360“ konsolės pultelį. Artmisiausias šio pultelio konkurentas už tokia pat kainą būtų „Logitech Wireless Gamepad F710“, kuris pranašesnis tik tuo, kad yra beleidais, bet palieku jums spręsti, kuris geresnis.