Dabar yra tikrai ne vienas žmogus, kuris norėtų išbandyti DJ’avima neišleisdamas nei lito. „Galimybė“ buvo ir yra, bet neseniai pasirodė trečioji „galimybės“ Versija.

Tractor DJ studio yra geriausia DJ’avimo programa, kurią kada nors man yra tekę bandyti. Deja, vis dėl to ją nukonkuravo šiek tiek paprastesnis ir daugiau funkcijų turintis Virtual DJ. Lapkričio 24d. „Native Instruments“ ištaisė šią klaidą ir parodė skaitmeniniams DJ’ams naują Tractor’iaus veidą. Šioje versijoje pirmiausia atsirado tai, ko turbūt labiausiai trūko senesnėse – dviejų ir daugiau garso plokščių palaikymas. Taip pat atsirado pakankamai įdomi galimybė parsisiųsti muziką tiesiai į Traktor’iaus „biblioteką“. „Live“ grojimui nuo šiol į pagalbą galima pasitelkti tikrus patefonus/CD grotuvus ir mikšerinį pultą. Tai tikrai turėtų labai praplatinti programos, galimybes, nes iki šiol buvo galima prijungti tik specialų MIDI controler’į.

Taip pat, be abejo, galima prijungti ir daugelį MIDI control’erių.

Išvaizda ir funkcionalumas. Dabar bus galima nusistatyti tas funkcijas, kurių tikrai reikės grojime. To labai trūko antrojoje versijoje, nes naudojant tik viena funkciją, reikėdavo „laikyti įjungtą“ visą panelį. Tractor’iuje liko „stebuklingas mygtukas“, kurį paspaudus abu grojami kūriniai susivienodina ir jums telieka perstumti Crossfader’į į kitą pusę. Tractor’ius pamygus vieną mygtuką ir tą už jus gali padaryti. Šios 2 funkcijos tikrai meta tamsų šešėlį ant šios programos. Esant tokioms salygoms DJ’umis gali tapti bet kas ir grojimas su kompiuteriu vis mažiau ir mažiau vertinamas. Na, ką padarysi. Belieką atsisakyti „padėjimo ant lėkštutės“ ir šių funkcijų nenaudoti .

Ką gi, atrodo aprašiau viską, ką norėjau, o kol kas palinkėkime šiam gaminiui sėkmės. Demo versija greitai turėtų atsirasti Native Instruments oficialiame tinklapyje.