Daugiausiai kompiuterių pagal kitų bendrovių užsakymus pasaulyje pagaminanti bendrovė „Quanta“ pranešė planuojanti pradėti gaminti savo vardu paženklintus gaminius. Didžiausias viltis įmonė sieja su nešiojamų kompiuterių ir kitos mobilios įrangos rinka.

Susitikime su investuotojais „Quanta“ įkūrėjas ir vadovas Barry Lam teigė, kad pirmieji bendrovės logotipu pažymėti įrenginiai galėtų būti nedidukai interneto kompiuteriai, kurie gali būti pristatyti jau metų pabaigoje. Šiuo metu, kaip sakė jis, vertinamos finansinės ir techninės galimybės pristatyti savo vardo įrenginius.

Beje, ėmusiems rimtai žaisti nešiojamųjų kompiuterių rinkoje ASUS teko atsisakyti darbo su kitomis bendrovėmis, kurių užsakymus jie seniau vykdė. Tiesiog didieji žaidėjai nenorėjo, o iš tiesų ir nelabai galėjo konkuruoti tiesiogiai su gamintoju, žyminčiu produkciją savo ženklu.

Specifiniuose rinkos segmentuose „Quanta“ iš tiesų savo vardą jau pradėjo naudoti – Vokietijoje prekiaujama pramoniniais kompiuteriais, pažymėtais „Quantamax“.