Portalas TG Daily praneša apie ganėtinai juokingą istoriją, kuri kai kuriems tokia ir pasirodys, o kitiems galbūt visiškai ne. Bet kokiu atveju manau daugelis yra girdėjas apie Apple kompanijos sukurtą parduotuvę, kurioje programuotojai gali pardavinėti savo sukurtas programas iPhone telefonui. Pranešama, kad parduotuvėje buvo pasirodžiusi programa, kurios kainą siekė net vieną tūkstantį JAV dolerių, kai programų kainuos svyruoja paprastai tarp 5-10 JAV dolerių. Keisčiausia yra tai, kad programa iš esmės nieko neatlieka.

Programa buvo pavadinta pavadinimu „I Am Rich“ ir Apple interneto parduotuvėje pasirodė praėjusią savaitę. Autorius ją apibūdino ganėtinai juokingai. Pasak jo, pastaroji programa suteiks raudonas spalvos piktogramas iPhone ir iPod grotuvams bei primins iššokusiame lange, kad jūs galėjote sau ją leisti. Kūrėjas pamini, kad tai „meno kūrinys ir jis neatlieka jokios funkcijos“. Kas tokia programą pirktų? Tokių atsirado.

Kai kurie vartotojai buvo pasipiktinę, jie teigė, kad išdaigos, kaip „I Am Rich“, kuri tiesiog pakeičia piktogramas bei išmetą raudonai mirksintį paveiksliuką, nėra leistinos. Taip, Apple į tai sureagavo, tačiau tik po geros paros. Vartotojai buvo pasipiktinę ir bendrovės darbuotojais, nes, pasak nuostatų, jie privalėjo patikrinti programą, tačiau ji veikiausiai tuo metu jokių įtarimų nesukėlė.

Už programą, kurią drąsiai galime pavadini nesąmone, atsirado tikrų turtuolių, kurie sumokėjo. Tai ypač dideliu protu pasižymintys, arba daug pinigų turintys šeši amerikiečiai, prie jų prisidėjo prancūzas ir vokietis. Kūrėjas atskaičius mokesčius ir viską kitą uždirbo apie 5,6 tūkstančius JAV dolerių. Programuotojas nesitikėjo „tokios sėkmės“ ir sako, kad norėjo tiesiog atkreipti dėmesį į kitą jo sukurtą programą, kurią jis pardavinėją už 5 „žalius“. Na, to veikiausiai jau neprireiks.