Sandisk į pasaulį išleido brangų malonumą – 512 GB talpos atminties kortelę. Tai rekordinės talpos SD formato laikmena Sandisk Extreme Pro, orientuota į pačius reikliausius vartotojus.Daugeliui gali kilti klausimas, kam fotoaparate ar kameroje reikalinga dydžiu kompiuteriui nenusileidžianti atmintis. Ši kortelė yra pritaikyta profesionalams, filmuojantiems ypač aukštu 4K rezoliucijos standartu. O pastarieji vaizdo įrašai užima ypač daug vietos.

Aišku vien daug vietos įrašyti aukštos kokybės vaizdą į laikmeną nepakanka. Duomenų įrašymo greitis tokių įrašų filmavimui turi būti didesnis nei fiksuojamos informacijos kiekis. Dėl to pasirūpinta dideliu įrašymo greičiu, kuris siekia 90 MB/s. Nufilmavus didelį kiekį vaizdo gali tekti ilgai laukti, kol jis bus perkeltas į kompiuterį, bent iš dalies šią bėdą išsprendžia aukšta 95 MB/s duomenų nuskaitymo sparta.

Sandisk pasirūpino, jog kortelė turėtų apsaugą nuo smūgių ir vandens. Jai suteikiama neribotos trukmės garantija. Na o pagrindinis dalykas, galintis atbaidyti nuo šios kortelės įsigijimo yra kaina. Sandisk už ją planuoja prašyti 800 JAV dolerių.

Sandisk, Games.lt