Kitą dieną po to, kai paskelbė planuojantys pradėti pardavinėti šešių branduolių lustus tarnybinėms stotims gegužę, AMD pademonstravo procesorių su net dvylika branduolių.

Kodiniu vardu „Magny-Cours“ pavadintas „AMD Opteron 6000“ serijos lustas turi dvyliką branduolių ir turėtų būti oficialiai išleistas pirmame kitų metų ketvirtyje. Jo prototipą AMD ir parodė. Kompanija teigia, kad dėl procesoriaus architektūros padidinti branduolių kiekį iki 12 iš tiesų nebuvo labai sudėtinga.

Demonstracijos metu parodytas ir keturių branduolių serveris, kuriame dirbo keturi tokie „Opteron“. Ir nors spartos testų AMD neatliko, sistema su 48 branduoliais atrodo savaime pakankamai įspūdingai.

AMD „Magny-Cours“ bus pirmasis procesorius, skirtas AMDD G34 „Maranello“ platformai. Ji palaikys „Opteron“ lustus turinčius iki 16 branduolių, keturių kanalų atminties sąsają, 2-4 lizdus procesoriams ir iki 12 atminties lizdų kiekvienam iš jų.

2011 metais AMD planuoja išleisti „Interlagos“ pavadintą „Magny-Cours“ įpėdinį, kuris bus grįstas „Bulldozer“ mikroarchitektūra bei gaminamas naudojant 32 nm technologinį procesą. Šie lustai turės iki 16 branduolių.