Ir vėl artėja šaltasis sezonas. Ilgais žiemos vakarais sėdint prie kompiuterio šąla rankos, ir norisi kažko šilto? Nesijaudinkite. Šią situaciją galime pakeisti įsigiję vieną paprastą, bet išskirtinį žiemos sezonui pritaikytą gaminį.

Japonų firma Sanko tikrai nėra pakankamai gerai žinoma kompiuterių komponentų gamintoja. Tačiau dėl naujojo jos produkto USHOTM04, pasaulis bent kartą išgirs jos vardą. Tai pelė, kuri gali įkaisti ir taip šildyti vartotojo rankas. Taigi tai yra išties originalus sprendimas žiemos sezonui.

Pelė turi galimybę reguliuoti šildymo intensyvumą. Jos karštumas gali siekti 35 – 45 laipsnius šilumos. Įkaitimui reikalinga energija gaunama iš kompiuterio USB lizdo, to pačio kuriuo ir perduodami duomenys.

Kitais klausimais ši pelė nedaug skiriasi nuo eilinės „Maximinės“ žiurkės. Ji turi paprastą 1600 dpi sensorių, paprastą formą įprastą klavišų kiekį ir pan. Tiesa toks primityvumas turi ir teigiamą pusę – dėl paprastos struktūros pelė nekainuoja nė 19 JAV dolerių!

Galime prisiminti, kad tai yra ne pirmas bandymas reguliuoti pelės veikimo temperatūrą. Tai jau bandė daryti Tt eSports savo Black Element Cyclone Edition pelėje. Tik aną kartą vietoj šildymo buvo nuspręsta vėsinti ranką naudojant ventiliatoriaus pagalbą . Taigi sezoninės pelės – nauja mada?

iXbit, TechPowerUp, Games.lt