„Apple iPad” yra vienas geriausių planšetinių kompiuterių pasaulyje. „iPad 3” manoma bus geriausias šių metų „Apple” kompanijos kūrinys. Ko tikėtis iš „Apple iPad 3”?

Naujasis „iPad 3” bus plonesnis ir dvidešimčia procentų mažesnis lyginant su prieš tai išleistu „iPad 2”. Trečiasis įrenginys turės lietimui jautrų ekraną, kurio skiriamoji geba 2048 x 1536.

Baterija bus patvaresnė dėl „iPad 3” svorio sumažinimo. Ji 20-30% bus pranašesnė nei praeito planšetinio kompiuterio.

Manoma jog „iPad 3” turės bevielio įkroviklio technologija, kuri leis įkrauti baterija ir perkelti duomenis tiesiog bevieliu internetu.
Dabartinis „Apple iPad 2” 900MHz dviejų branduolių ARM Cortext-A9 procesorių, Apple A5 motininę plokštę ir PowerVr SGX543MP2 GPU turintis planšetinis kompiuteris iš ties puikus. Šie techniniai duomenys „Apple iPad 2“ pavertė puikiu ir pačiu perkamiausiu planšetinių kompiuterių rinkoje. Tačiau palyginus su „Apple iPad 3“, tai niekis, jame žadamas A6 keturių branduolių procesorius, kuris planšetinį kompiuterį pavers tikru galiūnu. Kaip teigia „Linely Group“ analitikas Kevin Krewell „Mes tikimes jog A6 4 branduolių procesorius bus absoliučiai pripažintas geriausiu 2012 metų procesoriumi.“
Trečiasis „iPad“ atkeliaus su iOS 5 operacine sistema kuri užtikrins patogų ir komfortišką valdymą.

Officialiai apie „iPad 3“ išleidimo datą niekas neinformuotas, kaip bebūtų, sklinda gandai, jog parduotuvių lentynose jis pasirodys spalio mėnesį, tačiau jo kaina vis dar nėra žinoma.