IT milžinė „Dell“ neseniai pristatė naują „Inspiron“ serijos „2-in-1“ nešiojamų kompiuterių liniją, idealiai tinkamą studentams, pradedantiesiems verslininkams ir šeimoms, ieškančioms priimtino sprendimo,  kuris patenkintų kasdienius jų poreikius. Tarp naujųjų pristatytų įrenginių galima rasti ir „Inspiron 17 7000 2-in-1“ – pirmąjį pasaulyje nešiojamą kompiuterį-transformerį su 17 colių įstrižainės ekranu, puikiai derinantį standartines nešiojamojo kompiuterio ir planšetės privalumus.

Paskutiniai „Dell“ inovatyvių produktų atnaujinimai yra specialiai skirti dideliam našumui su įvairiomis galimybėmis, galinčiomis patenkinti vartotojų poreikius. 2016 metais visiškai atnaujintoje „Inspiron 2-in-1“ serijoje kiekvienas ras sau tinkamą funkcionalumą, nesvarbu, ar tai būtų „Premium“ klasės „Inspiron 7000“ serija, daugiausia dėmesio sulaukianti „Inspiron 5000“ serija ar nebrangi „Inspiron 3000“ serija. Naujieji įrenginiai turi platų procesorių bei komponentų pasirinkimą, tad tiek studentai, tiek šeimos ar kiti vartotojai galės atrasti būtent jiems tinkamą variantą.

„Inspiron 7000 2-in-1“: pirmasis pasaulyje nešiojamas kompiuteris-transformeris su 17 colių ekranu17 colių ekranu užburiantis „Inspiron 7000 2-in-1“ gali pasiūlyti patrauklų aliuminio korpusą su užapvalintais kampais ir didelę spartą – įdiegti šeštos kartos „Intel CoreTM“ procesoriai leis greitai atlikti visas kasdienes užduotis. Universalus 360 laipsnių lankstas, kurio dėka ekranas gali būti atlenkiamas įvairiais kampais, leis  pasirinkti vieną iš keturių patogiausių naudojimo režimų: standartinis – įprasto nešiojamo kompiuterio režimas puikiai tiks rašymui ar žaidimams; prezentacijų – kai kompiuteris gali būti transformuojamas į trikampio formą, atlenkus ekraną norimu kampu; filmų režimas ir galiausiai – ekraną atvertus 360 kampu, šis transformeris virsta puikia planšete su milžinišku, itin raiškiu liečiamu ekranu.

Tarp bazinių „Inspiron 7000“ serijos funkcijų galima paminėti ekraną su „Full HD“  raiška ir plačiu matymo kampu, klaviatūrą su LED apšvietimu, infraraudonųjų spindulių kamerą, skirtą darbui su veido atpažinimo technologija „Windows Hello“.

Lietimui jautrus laukelis palaiko pažangią gestų atpažinimo sistemą, aukštos klasės „Waves MaxxAudio® Pro“ garso sistema išplečia galimybes, dirbant su multimedija, o bevielio ryšio standartas „802.11ac“ siūlo didesnę spartą, naršant internete, transliuojant vaizdinę medžiagą ir naudojant pokalbių programas.

Kartu su „Inspiron 7000 2-in-1“ galima naudoti USB „Type-C“ sąsają naudojantį adapterį, kuriame yra HDMI, VGA, „Ethernet“ lizdai, taip pat USB 3.0 jungtis, skirta išoriniams diskams, spausdintuvams arba skeneriams. Prie USB „Type-C“ lizdo jungiama išorinė baterija gali prailginti nešiojamo kompiuterio akumuliatoriaus darbą iki 5 papildomų valandų.


„Inspiron 5000 2-in-1“ serija: daugybė funkcijų ir galios nustatymaiNaujausia „Inspiron 5000 2-in-1“ serija siūlo dar plonesnį, aptakesnį naujo dizaino korpusą, didelį matymo kampą turintį „Full HD“ raiškos ekraną, daugybę darbą lengvinančių funkcijų pasirinkimą. Infraraudonųjų spindulių kamera (komplektuojama ne visuose modeliuose) palaiko „Windows Hello“ veidų atpažinimo technologiją, todėl vartotojai prie savo paskyros gali prisijungti nenaudodami įprastų slaptažodžių. Darbą tamsioje aplinkoje palengvina klaviatūra su šviesos diodų apšvietimu.

Vartotojams prieinami modeliai su SSD duomenų diskais, kurie prailgina baterijos darbo laiką, padidina sistemos spartą, o kartu siūlo didesnį atsparumą smūgiams ir vibracijai, lyginant su įprastais HDD kietaisiais diskais.

13 colių ekranus turintys „Inspiron 5000 2-in-1“ kompiuteriai pasižymi kompaktišku korpusu ir nedideliu svoriu, taigi tampa idealiu pasirinkimu kasdien keliaujantiems žmonėms. Savo ruožtu 15 colių modeliai turi 40 proc. didesnį ekraną, todėl labiau tinkami darbui su daugybe programų, taip pat mėgstantiems žiūrėti filmus su draugais ar šeimos nariais.

13 colių modelių su „Full HD True-life“ (1920 x 1080) LED ekranu svoris prasideda nuo 1,62 kg, o 15 colių modelių – nuo 2,08 kg. Maksimalus galimas DDR4 operatyvios atminties kiekis gali būti 16 GB – puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta vienu metu dirbti su daugybe programų.

„Inspiron 15 (5000)“ ir „Inspiron 17 (5000)“ – gražus, spalvingas dizainas

Naujieji 15 ir 17 colių „Inspiron 5000“ serijos nešiojami kompiuteriai gali pasiūlyti akiai patrauklų dizainą ir platų procesorių pasirinkimą. Šios serijos modeliai puikiai tinka šeimoms, kurių nariai dalijasi vienu kompiuteriu, taip pat vartotojams, kurių prioritetas – pramogos.

Šie modeliai taip pat turi infraraudonųjų spindulių kameras (versijos su 15 colių „Full HD“ jutikliniu ekranu ir „Intel“ platforma“, taip pat 15 colių HD ekranu ir „AMD“ platforma), palaikančia „Windows Hello“ technologiją. Kaip variantą  galima pasirinkti „Blu-ray“ optinių diskų įrenginį, puikiai tinkantį ne tik filmams ir nuotraukoms įrašyti, tačiau ir atsarginių duomenų kopijoms daryti.

Išskirtinai stilingi ir patrauklaus dizaino „Inspiron 15“ ir „Inspiron 17“ serijos nešiojami kompiuteriai su blizgia, spalvinga apdaila prekyboje pasirodys jau artimiausiu metu.

Pranešimas spaudai