Vienas iš Vokietijos tinklapių Computerbase.de praneša, kad keletas jų narių pranešė nusipirkę GeForce 8800GT modelius, kuriuose nėra 112 „shaderių“ bei 256 bitų magistralės, kas būna įprastose variantuose. Vaizdo plokštė teturi 96 „shaderius“ ir 128 bitų magistralę.

Na dėl 128 bitų magistralės dar galima atleisti – ji aiškiai afišuojama, tačiau 96 „shaderiai“ – ne. Toks „pokštas“ reiškia, kad ši vaizdo plokštė yra galbūt net lėtesnė nei 9600GSO ir galėtų nebent varžytis su ja. Esme yra ta, kad tokios vaizdo plokštės pardavinėjamos kaip 8800GT, tačiau kol jūs jos neįsidiegsite į savo kompiuterį ir nepatikrinsite, nežinosite, kad nusipirkote lėtesnį variantą. Jei tokių variantų ir daugiau, paprasti vartotojai liko apgauti. Ši vaizdo plokštė yra iš Point Of View, o jos modelio numeris yra R-VGA150868.

Tačiau istorija tęsėsi ir neatrodo, kad pirkėjai taip viską ir paliks. Nepatenkintas klientas gražino vaizdo plokštę Point of View ir kaip teigė, jie jam duos naują. Žinoma, dėl 128 bitų nėra ko pykti – tai aiškiai pabrėžiama reklamoje. Tačiau kaip pasirodė, R-VGA150868 produktas iš tiesų turi turėti 112 „shaderius“, ne 96. Dėl to Point of View nusprendė pakeisti vaizdo plokštę.

Žinoma, savo mintis išdėstė tiek Point Of View, tiek ir Nvidia. Point Of View pareiškė, kad jie yra pirmieji pasiūlę tokias vaizdo plokštes su tokiomis specifikacijomis ir kiti gamintojai ruošiasi lygiai tokiam pačiam žingsniui. Tai veikiausiai reiškia, kad visi 8800GT modeliai patirs tokį pasikeitimą. Nvidia tuo tarpu pareiškė, kad nieko nežinojo apie tokį pakeitimą ir pabrėžė, kad šiame reikale dalyvavo tik Point Of View.