Nerimstant gandams apie tai, kad „Intel“ planuoja pirkti bendrovę „nVidia“, finansų rinkų specialistų nuomonės apie tokio sandėrio realumą išsiskiria. „Meryl Lynch“ ekspertas Joe Osha teigia, jog sunku sugalvoti racionalų finansinį pagrindimą šiam sandėriui, tad jis turbūt ir neįvyks. Jis užsimena ir apie tai, kad „nVidia“ pirkimu domis ir kitos kompanijos, tačiau nieko daugiau nekomentuoja.

Tuo tarpu patys „Intel“ gandų vis dar nekomentuoja. Anot kompanijos direktorių valdymos pirmininko, į investicijas jie žiūri kaip į gero vyno brandinimą ir neaptarinėja jų su spauda anksčiau, nei ateina laikas.

„American Technology Research“ specialistas Doug Freedman taip pat abejoja galimu „nVidia“ pirkimu. Anot jo, „Intel“ šiuo metu neturi pakankamai lėšų, na o bandymas žūt būt „nVidia“ nupirkti gali tik įstumti „Intel“ į finansinę duobę.

Apie tai, kad „Intel“ planuoja pirkti „nVidia“ imta kalbėti iškart po to, kai AMD įsigijo ATI. Juos naujam gyvenimui prikėlė nesenas sujudimas NASDAQ vertybinių popierių biržoje.