Na, ši žinia manau turėtų patraukti tikrų spartinimo fanų dėmesį – JAV bendrovė „OCZ Technology“, garsėjanti itin kokybiška operatyviąja atmintimi, pranešė ketinanti ryžtingai žengti į Europos rinką.

Tai įgyvendinti pradėta nuo biuro Olandijoje atidarymo. Jis ateityje turėtų koordinuoti OCZ produkcijos paskirstymą senajam žemynui. Atidarant naująją būstinę gražių žodžių netrūko, tačiau apie konkrečius finansinius planus užsiminta nebuvo.

Pranešama, kad „OCZ“ jau pasirašė produkcijos platinimo sutartis su šių šalių bendrovėmis: Austrija, Belgija, Čekija, Danija, Suomija, Vokietija, Graikija, Bulgarija, Islandija, Airija, Izraelis, Italija, Olandija, Norvegija, Portugalija, Rumunija, Rusija, Ispanija, Švedija, Šveicarija, Turkija.

Daugelyje šių šalių jau sėkmingai prekiaujama „OCZ“ atmintimi, tačiau nuo šiol jos kiekiai bei asortimentas turėtų gerokai padidėti. Žadama vykdyti ir daug reklaminių akcijų, kuriomis bus bandoma sudominti europiečius. Mūsų, kaip ir artimiausių kaimynų lenkų, estų, latvių, sąraše, deja nėra. Visgi teigti, jog OCZ gaminių antplūdis mus aplenks gal kiek ir ankstoka… Na, bent jau norėčiau tuo tikėti.