Anot internete pasirodžiusių gandų, „Intel“ šiais metais turėtų pristatyti tris staliniams kompiuteriams skirtus „Nehalem“ architektūros procesorius. Tačiau jei tikėti kalbomis , net galingiausias iš jų bus pigesnis nei dabartiniai bendrovės pasididžiavimai „Intel Core 2 Extreme“.

Neoficialiomis žiniomis, kodiniu „Bloomfield“ vardu vadinami procesoriai staliniams kompiuteriams pasirodys paskutiniajame metų ketvirtyje ir kainuos 284, 562, 999 JAV dolerių. Iš internete sklandančių specifikacijų nepanašu, kad jie sudomintų plačiąją auditoriją, tuo tarpu entuziastai turėtų visai nudžiugti, nes sparta visgi bus didesnė nei dabar siūlo „Intel Core 2“ ar „AMD Phenom X4“.

Tinklalapis HKEPC teigia, kad visi trys procesoriai bus skirti LGA 1366 lizdui, turės po keturis branduolius bei vienu metu galės apdoroti iki 8 užduočių (threads). Visi trys lustai ne va turės po 8MB trečiojo lygmens spartinančios atminties.

Jų darbiniai dažniai turėtų būti 2,66 GHz, 2,93 GHz ir 3,2 GHz. Kaip minėta kainos, atitinkamai, 284, 562 ir 999 JAV dolerių.

Rinkos analitikų teigimu, jei ši informacija apie būsimos procesorius pasitvirtins, tai reikš, kad „Intel“ orientuojasi ne į rinkos dalies didinimą, o į naujosios technologijos populiarinimą entuziastų tarpe.

Logiška tikėtis, kad „Nehalem“ architektūra grįsti kompiuteriai bent jau kurį laiką tikrai nebus pigūs. Naujiems procesoriams reikės naujų mikroschemų rinkinių, pagrindinių plokščių, lizdų, aušinimo ir daug kitko, kas didins bendrą sistemos kainą.