Garsi kompiuterinės technikos gamintoja OCZ pristato naują maitinimo blokų seriją ZX. Tai bus patiems išrankiausiems klientams skirtas produktas, ieškantiems įpatingai efektyvaus gaminio savo apetitu nesiskundžiančiam žvėreliui. Be abejo visa tai atsispindės ne tik gaminio techniniuose duomenyse, bet ir jo kainoje.

Iš pradžių ZX seriją sudarys trys maitinimo blokai – 850W, 1000W ir 1250W agregatai. Visi jie atitinką 80+ Gold standartą. Tai reiškia, jog net 92 procentai energijos, esant normalioms apkrovoms, ir 89 procentai pilnai apkrovus PSU, perduodama sistemai, o ne sunaudojama maitinimo šaltinio kaitimui. Jį aušins ypač tylus 14cm skersmens aušintuvas.

Naujieji OCZ blokai turės visas reikalingiausiais jungtis, pavyzdžiui dvi procesoriaus maitinimo. Jame užteks jungčių ir energijos net trims rajoms vaizdo plokštėms (850W versija palaikys tik dvi galingesnes plokštes). Šie blokai turi apsaugas nuo įvairių elektros tinklo sutrikimų. OCZ užtikrina gaminio kokybę, suteikdama net penkių metų garantiją.