Vasario 8 dieną HP pranešė atnaujinanti „HP Pavillion“ dv6, dv7 ir G serijos nešiojamųjų kompiuterių liniją. Pavasarį pasirodysiantys kompiuteriai pasižymės nauja šiuolaikiška išvaizda ir atnaujintais komponentais. Ypatingai didelis dėmesys skiriamas garso atkūrimui ir asmeninių duomenų apsaugai.

G serija
Vertinant HP pranešime spaudai pateiktą informaciją, akivaizdu, kad savo specifikacijomis G serijos kompiuteriai ir toliau taikysis į taupius ir praktiškus namų vartotojus.

Platus kompiuterio spalvų pasirinkimas (HP žada platų vienspalvių ar ornamentais papuoštų kompiuterių asortimentą) ir integruota „Altec Lansing“ garso sistema greičiausiai patrauks moksleivių ir studentų dėmesį. Integruoti bevielio ryšio sprendimai ir atnaujinta minkšta klaviatūra gali sudominti socialinių tinklų gerbėjus ir tinklaraštininkus.

Pavasarį pasirodysiantys 14“, 15.4“ ir 17.3“ ekranus turintys kompiuteriai, nors ir atsikratys „pigios“ išvaizdos, jų charakteristikos neblizga. Jie labiau skirti žmonėms norintiems nebrangaus, namų poreikius tenkinančio, kompiuterio.

Nauji G serijos kompiuteriai, Lietuvą turėtų pasiekti kovo pabaigoje.

„HP Pavilion“ dv6 ir dv7
Dv6 ir dv7 serijos sulauks kur kas daugiau atnaujinimų. Visų pirma į akis krinta naujas dizainas. Akivaizdu, kad naują šios serijos išvaizdą įtakoja, gausybę apdovanojimų susižėrę, prabangūs „HP Envy“ kompiuteriai. Naujų kompiuterių gamybai naudojama plati medžiagų įvairovė, įspūdingai atrodo metaliniai, tirštai rudos spalvos dangčiai ir apšviečiamas TouchPad’as.

Gerą išvaizdą papildo ir įspūdingos techninės charakteristikos. Naujieji Pavillion‘ai bus komplektuojami su antros kartos „Intel Core“ i5 ar i7 procesoriais, o „geimeriai“ papildomai galės užsisakyti „AMD Radeon 6000M“ serijos vaizdo plokštes. Jei kompiuteryje patinka saugoti daug duomenų, nudžiugins ir USB 3.0 jungtis, ar galimybė rinktis modelius su 1TB ar 2TB kietaisiais diskais.

Atnaujintai serijai žadamas išskirtinės kokybės garsas. Naujuose dv6 ir dv7 kompiuteriuose bus montuojama 5.1 Beats Audio sistema, kurią „Beats by Dr. Dre“ kūrė bendradarbiaudama su HP.
Kino filmų mėgėjai galės įsigyti Blu–ray įrenginiais ginkluotus modelius.

Greitą prisijungimą prie „Games.lt“ ar „Facebook“ užtikrins „HP SimplePass“ technologija, kompiuterio savininką atpažįstanti iš piršto atspaudo ir automatiškai suteikianti prieigą ne tik prie kompiuteryje saugomų duomenų, bet ir prie pasirinktų interneto paskyrų. „HP ProtectSmart“ apsaugos kietame diske saugomus duomenis net ir tuo atveju jei kompiuteris netyčia iškris iš rankų, o optimalų įrenginio aušinimą užtikrins „HP CoolSence“ technologija.

Planuojama, kad 15.6“ ir 17.3“ įstrižainės ekranus turintys, dv6 ir dv7 serijos kompiuteriai pasirodys jau kovo pabaigoje/pirmoje balandžio pusėje.