Bendrovė „OCZ Technology“ pristatė savo naują net 850 W galios maitinimo bloką tikrų kompiuterių fanatikų kompiuteriams „GameXStream“.

Skelbiama, o ir patys galime nujausti, kad naujasis blokas skirtas itin galingiems kompiuteriams, turintiems ne po vieną vaizdo plokštę. Turbūt neveltui jis žymimas „nVidia SLI ready“ ženkliuku, o ir pats „GameXStream“ pristatymas ištaikytas patogiu laiku, artėjant G80 pasirodymui.

Nors „GameXStream“ galia ir didžiulė, OCZ tvirtina, kad jis bus palyginti tylus. Bloką aušiną vos vienas 120 mm skersmens ventiliatorius, tad labai triukšmauti lyg ir nėra kam.

Tačiau gali kilti klausimas, ar tokios galios bloko tikrai kam nors reikia? OCZ teigia, kad tikrai taip ir siūlo pagalvoti ne tik apie dviejų vaizdo plokščių kompiuterius, bet ir apie artėjančią keturių branduolių kompiuterių erą. Gal jie ir teisūs, bet kol kas į tokią tolimą ateitį žiūrėti kaip ir nesinori ir aš asmeniškai „GameXStream“ vertinčiau daugiau kaip būdą dėmesiui patraukti nei kaip labai reikalinga daikčiuką.

JAV rinkoje 850 W galios „GameXStream“ kainuos apie 200 dolerių, kiek silpnesnė 700 W versija – apie 160$.