NVidia siūloma Optimus technologija yra labai paranki nešiojamųjų kompiuterių vartotojams. Jos dėka kompiuteriui būnant neapkrautam veikia integruota į centrinį procesorių vaizdo plokštė, o kai prireikia ji būna paliekama ramybėje ir įsijungia žymiai galingesnė atskiroji grafikos plokštė. Tokiu būdu yra sutaupoma daug energijos, dėl to nešiojamojo kompiuterio baterijos budėjimo laikas žymiai prailgėja.

Naujoji sistema bus žinoma Synergy vardu. Kaip jau supratote, kai kompiuterio apkrova bus maža veiks integruotas grafikos lustas, o kai prireiks didesnės galios ją pakeis nVidia vaizdo plokštė. Ši technologija bus galima motininėse plokštėse, turinčiose H61, H67 arba Z68 sisteminius lustus. Taigi technologija apims Sandy Bridge procesorius ir naujausias Intel HD 2000 ir HD 3000 vaizdo plokštes. Norint ją aktyvuoti tereikės įsirašyti specialią nemokamą programinę įrangą.

Naujoji nVidia Synergy technologija leis sutaupyti elektros energijos ir sumažinti budėjimo metu esantį triukšmingumą. Žinoma, tai nebus taip naudinga, kaip nešiojamuosiuose esanti Optimus technologija, kadangi stacionarieji kompiuteriai veikia tik tada kai būna įkišti į elektros lizdą. Iš kitos pusės tai tikrai nepakenks ir visiem bus tik į naudą. Synergy technologija bus pademonstruota Computex parodoje.