Šeštadienio ryta, kompanija „nVidia“, pristatė savo naująsias tvarkykles Windows Vista ir Windows XP vartotojams, kurie naudoja GeForce 6 kartos ar naujesnes vaizdo plokštes. Windows Vista vartotojų naujausios tvarkyklės vadinasi ForceWare 158.24, o Windows XP vadinasi ženkliai žemesniu numeriu – 94.24.

Naujosios Windows Vista 158 tvarkyklės padidina 3D programų našumą su tokiomis technologijomis kaip PureVideo HD ir k.t. Tvarkyklėse yra atnaujintas NVIDIA valdymo skydas, tvarkyklės palaiko DirectX 9, DirectX 10 ir OpenGL, kai yra naudojama viena vaizdo plokštė. Kai yra naudojamos dvi GeForce 6, 7 ar 8 kartos vaizdo plokštės šios tvarkyklės palaiko tik DirectX 9 ir OpenGL.

Visiems Windows Vista varotojams, kurie turi dvi GeForce 8 kartos vaizdo plokštes ir nori mėgautis DirectX 10, turėtų sukti link 158.43 beta tvarkyklių. Tiesa, su jomis gali kilti problemų ar klaidų žaidžiant, tad jai jums rūpi tik kokybė vertėtų palaukti šių tvarkyklių oficialaus išleidimo su WHQL sertifikatu.

Toliau noriu pakalbėti apie Windows XP 94.24 tvarkyklių naujoves. Pagrindinis skirtumas nuo ankstesnių tai naujosios GeForce 7200 GS vaizdo plokštės palaikymas. Tai pat įdiegtas nauja PureVideo HD technologijos versija, kuri pagerina H.264, VC-1 ir MPEG-2 high-definition vaizdo failų peržiūra. „nVidia“ tai pat pagerino video „post-processing” funkcija ir įdėjo HDCP palaikymą per DVI ir HDMI jungtis. Kaip ir Windows Vista tvarkyklėse atnaujintas NVIDIA valdymo skydas.

Tvarkykles galite parsisiųsti atitinkamai sistemai iš čia: Windows XP, Windows Vista 32-bit ir Windows Vista 64-bit.