HD DVD remiančios įmonės atgauna kvapą po žinios, jog „Warner“ leis savo produkciją tik „Blu-ray“ formatu. Jos pranešė tebetikinčios, jog ateities formatas yra HD DVD (būtų keista jei praneštų priešingai…), na o tokį teiginį pagrindė įrangos pardavimų duomenimis.

Teigiama, kad JAV rinkoje jau parduota daugiau nei vienas milijonas HD DVD formato buitinių grotuvų. Į šį skaičių įtraukti prie „Xbox 360“ konsolės jungiami išoriniai HD DVD priedai. Be to, teigiama, kad buitiniai HD DVD formato diskų grotuvai sudarė 49,3% visų JAV rinkoje 2007 metais parduotų HD buitinių grotuvų. Jei tikėti šiai informacija, tai reikštų, kad visas „Blu-ray“ įrangos pardavimų pranašumas yra būtent iš „Playstation 3“ konsolės salesų, tuo tarpu buitinių grotuvų parduodama ne ką daugiau. Na, nieko stebinančio, taip manyta ir anksčiau.

Kas liečia kompiuterius tai skelbiama, kad 2007 metų pabaigoje net 80% kompiuterių turinčių naujų HD formatų skaitytuvus mokėjo skaityti būtent HD DVD diskus.

Na, informacija, žinoma, optimistinės, visapusiškai pabrėžianti HD DVD privalumus. Belieka sulaukti „Blu-ray“ stovyklos atsako.

Kalbos, kalbos, kalbos… Gerokai įdomiau tai, jog pasirodė gandas, kad iš „Blu-ray“ į HD DVD stovyklą už nemenkus pinigus perbėgusios „Paramount“ ir „Dreamwoks“ studijos (iš tiesų tai yra viena kompanija) jau dairosi atgal. Kalbama, jog ieškoma būdų išskirtiniam bendradarbiavimo susitarimui su HD DVD rėmimo grupe nutraukti. Ar šia informacija verta tikėti – nežinia. Visgi jei ji pasitvirtintų, HD DVD rėmėjai gautų dar vieną triuškinantį smūgį – „Paramount/Dreamworks“ grįžus pas „Blu-ray“, HD DVD stovykloje liktų vienintelė kino studija „Universal“.