„nVidia“ drauge su EVGA išplatino pareiškimą, kuriame įspėja, kad itin sparčių atminties modulių naudojimas pagrindinėse su „nForce 680i SLI“ mikroschemų rinkiniu bei standartine įtampa gali sukelti veikimo problemų.

„nVidia“ teigia, jog ištyrus vartotojų skundus nestabiliu „nForce 680i SLI“ darbu paaiškėjo, kad bėdų kyla būtent operatyviojoje atmintyje, o ne pačiose pagrindinėse plokštėse. Bėda tame, kad šių nepigių pagrindinių turėtojai dažnai naudoja taip pat nepigią operatyviąją atmintį, ją visaip kaip bando turbinti, na o to rezultatas – gerokai padidėjusi įtampa, kur ir sutrikdo darbą.

Šiuo metu „nForce 680i SLI“ yra vienintelis mikroschemų rinkinys palaikantis 1200 MHz taktinį dažnį DDR2 atminčiai. Pačios tokiu dažniu galinčios dirbti operatyviosios atminties nėra daug, be to, daugelis jos modelių, pavyzdžiui, „Corsair 2GB TWIN2x2048-10000 C5DF“ dirba tokiais dažniais tik su 2.4 V įtampa.

Kol kas neaišku, kaip ši problema bus išspręsta – ar modulių gamintojai bandys sumažinti jų darbui reikalingą įtampą, ar pakeitimų teks imtis patiems „nVidia“.