Nvidia pagaliau išleido savo visiškai naują NVIDIA® GeForce™ Go 7800 vaizdo plokštę. Kaip jau supratote tai ji, ir yra 7800gtx ar gt atitikmuo tik va, kad jau ne stacionariuose, o nešiojamuose kompiuteriuose.

Tik išleidus šią plokštę Nvidia jau pasirašė tiekimo sutartis su Sager Computer, Inc., Falcon Northwest, Voodoo Computers, Inc., Eurocom Corporation, ABS Computer Technologies, Inc., Hypersonic PC Systems, Evesham Technology, and ProStart Computer, Inc.. Greitu metu turėtų pasirodyti ir nauji nešiojami kompiuteriai su šiuo ,,žvėriuku“ viduje.

Kaip teigia pati Nvidia, nešiojami kompiuteriai pagaliau įžengė į visiškai naują erą. Pagaliau nešiojami kompiuteriai galės puikiai ,,vežti“ naujausius žaidimus.

Šioje plokštėje yra viskas, kas ir bet kurioje kitoje 7 kartos „GeForce“ vaizdo plokštėje, todėl ji yra puikus gaminys ir palaiko visas naujausias Nvidia technologijas, tokias kaip PS3.0 ar Higt dynamic lighting.

Taigi pasirodo, kad ne tik paprasti PC gali būti super greiti ,o nVidia jau net pradeda skverbtis ir i nesijojamų kompiuteriu rinką. To aš jai ir linkiu, nes iš tikrųjų labai daug praranda žaidimų mėgėjai negalintis nusipirkti nešiojamo kompiuterio, kuris galėtų tenkinti visus jo norus…

Aš asmeniškai lauksiu atsako iš ATI gal ir ji 1800xt išleis nešiojamam kompiuteriam.

Beje, artimiausiu metu pasistengsiu išsiaiškinti kiek gi ta plokštė turės pipe lines ,kokie bus dažniai ir, svarbiausia, kiek ji ,,valgys“ elektros. Nes pripažinkite ,kad ant nešiojamų kompiuterių tai yra aktualiausia problema….Labai man įdomu kaip NVIDIA išsprendė šią problemą, nes kaip žinau ir 7800gtx turi laidą, kuris eina iškart i tinklą vien dėl to, kad neužtenka maitinimo bloko energijos.. O čia juk nešiojamas kompiuteris…