„nVidia“ patvirtino atšaukiantys dalį jau ruošiamų pardavimui „GeForce 8800 GTX“ vaizdo plokščių dėl gamybos klaidos. Kol kas neaišku, kaip šis įvykis paveiks naujosios kartos produktų pasirodymą rinkoje.

Kaip teigia kompanijos atstovas, atšaukiamose plokštėse buvusi klaida nesudėtinga – viso labo viename tranzistoriuje užfiksuota ne tokia, kokia turėtų būti, reikšmė. „GeForce 8800 GTS“ vaizdo plokštėms ji neaktuali – su defektu pagamintos tik, kaip oficialiai pranešama, kai kurios „8800 GTX“.

Kol kas neaišku, kiek vaizdo plokščių atšaukiama. Nelabai aišku ir kur konkrečiai pasireiškia brokas. Remdamiesi neįvardytais šaltiniai kompanijoje svetainė „VR-Zone“ teigia, kad problema yra su persijungimu tarp dvimačio ir trimačio vaizdo apdorojimo. Nors „nVidia“ ir teigia, kad nepaisant atšaukimo „GeForce 8800 GTX“ šių vaizdo plokščių pasirodymo rinkoje data nesikeičia ir tolia lieka gruodžio 8-oji, „VR-Zone“ šaltiniai tuo abejoja. Anot jų, atšaukiamos praktiškai visos pagamintos plokštės, tad jos turėtų vėluoti…