Buvęs ATI vadovas ir dabartinis AMD viceprezidentas Dave Orton pranešė paliekantis užimamas pareigas. Iki tol, kol AMD nupirko ATI, D. Orton vadovavo ATI bendrovei. Po įmonių susijungimo, jis tapo AMD viceprezidentu. Darbą kompanijoje D. Orton baigia sulig liepos pabaiga, jo įpėdinis kol kas dar nėra žinomas.

Paties Dave Orton teigimu, palikdamas AMD jis apimtas dvilypių jausmų. Jis teigia tikįs, kad susijungusios ATI ir AMD užsitikrins puikias pozicijas rinkoje, nors to ir teks kiek palūkėti. Anot D. Orton, varomoji jungtinės kompanijos jėga yra tikslui atsidavę darbuotojai.

AMD vadovo teigimu, Ortonas buvo varomoji AMD ir ATI susijungimo jėga. Po to kai bendrovių susiliejimas baigtas, turi pasirodyti pirmi bendri produktai, atėjo permainų laikas, na o viena iš jų ir tapo tai, kad D. Orton bendrovę palieka.

AMD ir ATI susijungimas tikrai netaps vadovėliniu pavyzdžiui – jis lėmė milžiniškus produktų vėlavimus, AMD skolos išaugo, patirti nuostoliai. Gal tai ir yra viena iš priežasčių, kodėl ilgametis ATI vadovas nusprendė naująją įmonę palikti? Nežinia. Taip pat nieko nekalbama ir apie tai, kuo jis užsiims dabar.