Tinklalapis Vr-Zone nutekino naujos kartos Intel Haswell centrinių procesorių specifikacijas. Iš jų galime sužinoti, kaip atrodys kitais metais išleidžiami Intel vidutinės ir aukštesnės klasės keturių branduolių centriniai procesoriai.

O atrodys jie labai panašiai. Branduolių, bei dažnių konfigūracijos išliks identiškos dabartiniams Ivy Bridge procesoriams, Taigi pagrindinis spartos prieaugis bus jaučiamas dėl architektūros teikiamų privalumų (ty clock to clock performance). Teigiama, kad jis turėtų siekti bent 10 procentų.

Procesoriai bus gaminami pagal tą pačią 22nm technologiją. Pagrindinis spartos prieaugis jausis integruotame grafiniame luste. Jo galia išaugs net dvigubai. Taip pat reikia akcentuoti ir didesnį TDP reitingą. Jis pakilo nuo 77W iki 84W.

Atrodo, kad kompanija nekeis ir pavadinimų teikimo strategijos, tad nesunku suprasti kas taps kieno įpėdiniais. Detalias procesorių specifikacijas galite pamatyti čia. Numatoma naujuosius produktus išleisti ateinančių metų kovą – gegužę.

Vr-Zone, Games.lt