AMD artimiausiu metu ruošiasi pristatyti naujas Radeon HD 7000 serijos vaizdo plokštes ir pralenkti savo pagrindinę konkurentę nVidia. Kompanija taip pat pristatys vaizdo plokštes, skirtas nešiojamiesiems kompiuteriams. na o dabar mus pasiekė informacija apie vienus pirmųjų tokių kompiuterių.

Pirmasis iš jų yra Asus sukurtas kompiuteris X53TK. Jis turi vieną silpniausių keturių branduolių procesorių rinkoje AMD A6-3420M. Jame yra integruota AMD Radeon HD 6520 grafikos lustas. Jo pilnai pakanka susidoroti su paprastomis užduotimis, tačiau prireikus galios, iškart įsijungs naujos kartos Radeon HD 7670 grafikos posistemis. Jau žinoma, kad naujasis Thames XT branduolys pasieks 600 MHz geitį. Tuo tarpu DDR3 tipo atminties sparta sieks 1800 MHz.

Naujausios kartos vaizdo plokštes turėtumėme išvysti ir naujuose HP nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Štai nauji Envy  serijos įrenginiai, turintys 17 colių ekraną bus apginkluoti naująja Radeon HD 7690 vaizdo plokšte. Ji bus spartesnė, kadangi dirbs 800 MHz dazniu ir turės naujesnę GDDR5 atmintinę, kuri atminčiai leis pasiekti žymiai didesnę 3600 MHz spartą. Kiti plokštės duomenys turėtų būti tokie patys.