Kaip vakar oficialiai pranešė „Yahoo“ kompanija, ji ketina jau nuo gegužės mėnesio pasiūlyti visiems vartotojams neribotą el.pašto dėžutės dydį.

Didžiausias pasaulio el.pašto paslaugų teikėjas leis visiems norintiems nemokamai įsigyti ar atnaujinti dabar siūlomą 1 GB dydžio el.pašto dėžutę. Kompanijos teigimu, taip buvo pasielgta po to, kai gerokai padidėjo žmonių skaičius, kurie siunčia įvairius muzikos, video failus ir nuotraukas kaip el.laiško priedą.

„Mes leidžiame savo vartotojams daugiau niekados netrinti senų el.laiškų“, – kalbėjo vienas iš „Yahoo“ įkūrėjų David Filo. „Dabar visą savo informaciją galėsite laikyti tiek laiko, kiek reikės“.

Kaip greitai į priekį žengia informacinės technologijos galime suprasti palyginę, jog kai prieš dešimtmetį „Yahoo“ pirmą kartą pristatė vartotojams el.pašto dėžutes, tai vienos limitas buvo 4 MB.

Oficialūs kompanijos asmenys taip pat teigia, jog šiuo metu didinti pašto dėžutės talpą yra nepaprastai svarbus, nes kaip niekad anksčiau, dabar vartotojai turi galimybę kartu su savimi nešiotis milžiniškus kiekius duomenų. Pavyzdžiui, 80 GB iPodas leidžia nuolat su savimi turėti iki 100 valandų ilgio video failus.

Du pagrindiniai „Yahoo“ el.pašto konkurentai „Microsoft“ ir „Google“ šiuo metu atitinkamai siūlo po 2 ir 2,8 GB talpos el.pašto dėžutes. Jos abi vartotojams siūlomos nemokamai.