Nepaisydami krentančių pardavimų „Intel“ teigia ir toliau planuojantys pradėti naudoti 32 nanometrų technologinį procesą jau šiais metais. Anot kompanijos atstovų, tai leis žengti į naujas rinkas.

„Žvelgiant iš investicijų racionalumo pusės, esame pasiryžę investuoti tiek, kiek reikės į 32 nm technologiją. Mes privalome pradėti ją naudoti kiek įmanoma greičiau. Tai suteiks mums spartos ir kainos pranašumą, leis pasiekti naują integracijos lygį bei žengti į naujas rinkas“, – teigia „Intel“ finansų vadovas Stacy Smith.

32 nm technologinio proceso įsisavinimui „Intel“ šiais metais jau anksčiau numatė skirti didžiąją dalį savo tyrimų išlaidų.

Per 2008 metus „Intel“ gavo 37,6 mlrd. JAV dolerių pajamų ir 5,3 mlrd. JAV dolerių pelno.

„Ekonomika ir rinka šiuo metu išgyvena procesą, kurio metu nusistatys naujas bazinis lygis, nuo kurio bus tęsiamas augimas. Nors aplinka neaiški, mūsų verslo plėtros strategijos aiškios labiau nei bet kada. Liksime rinkos lyderiais, kursime naujus produktus, žengsime į naujas rinkas. Sunkius laikus esame išgyvenę ir anksčiau bei žinome, ką daryti siekiant tokiose situacijose žengti į priekį. Naujos technologijos ir produktai leis įkvėpti rinkos augimą“, – teigia „Intel“ prezidentas Paul Otellini.